koncert: VoiVod we wrocławskim Alibi
img_8458

Było ich więcej. Kapel występujących we wrocławskim Alibi. Ale mnie interesował tylko VoiVod. Chociaż Barren Womb wywarł na mnie dobre wrażenie.

siatkówka: OrlenLiga ( i kolejka ) BKS ProfiCredit Bielsko-Biała – Giacomini Budowlani Toruń
img_7706

W pierwszej kolejce OrlenLigi siatkówki kobiet drużyna BKS ProfiCredit podejmowała Giacomini Budowlani Toruń. Niestety bielszczanki źle weszły w sezon przegrywając 1:3

Posted on 2016-10-24, 17:00 By
No comments yet Categories: sport
koncert: Letnia Scena Sfery 2016 – VooVoo
img_0437

Ostania odsłona Letniej Sceny Sfery edycji 2016 to występ formacji VooVoo.

koncert: TommySayNo
img_0030

W Pszczynie od kilku lat istnieje tradycja , że na ul. Bankowej organizuje się plenerowy koncert. Tym razem Bankowa Street Live gościł bielską kapelę rap-core’ową Tommy Say No.

siatkówka: FinalSix Ligi Światowej w Krakowie
img_5915

W krakowskiej Tauron Arenie w dniach 13-17 lipca odbył się finał Ligi Światowej w siatkówce. Z sześciu drużyn przystępujących do zawodów po fazie grupowej odpadły Polska i USA. Ostatni dzień to rozgrywki o trzecie miejsce między Francją a Włochami, i finał Brazylia – Serbia. Ten ostatni dzień w reportażu zdjęciowym.

 

Rock Na Bagnie 2016
img_4788

W tym roku nad Biebrzą po raz kolejny zabrzmiały mocne dźwięki. Rock Na Bagnie 2016 stał się historią, ale wspomnienia zostały. Długo by wymieniać zespoły, które zaprezentowały się na scenie w trakcje dwóch dni festiwalowych. Najważniejsze jest to że było bardzo sympatycznie – a jak, to zobaczcie w galerii.

piłka nożna: Polska – Litwa
img_1236

ostatni sprawdzian polskiej reprezentacji piłki nożnej przed EURO2016 we Francji odbył się w Krakowie na stadionie Wisły. Pojedynek zakończył się bezbramkowo.

koncert: Ferment Fest VIII
img_0730

W dniach 3-4 czerwca 2016 odbył się ósmy w historii Ferment Fest – miłe przyjacielskie spotkanie przy muzyce. W trakcie spotkania przygrywały: w piątek – BLIND TO DIFFERENCES, SIX STEPS FORWARD, P.A.R.K. , MORUS, 1125, INKWIZYCJA, PAST, a w sobotę – i , BWS SOFOS, AFTER LAUGHTER, SANTA IRENA, SHAME, SO SLOW, WIEŻE FABRYK, AUSCHWITZ RATS . Z przyczyn innych dojechałem tylko na sobotnie muzykowanie. Wszystkim obecnym dziękuję, i mam nadzieję, że w przyszłym roku również będę mógł uczestniczyć w tym miłym wydarzeniu.

koncert: Redakcja w Klubie Miasto
img_0264

Nowa płyta zespołu Redakcja ujrzała światło dzienne przed kilku tygodniami. W związku z tym muzycy jeżdżąc po kraju prezentują nowe utwory. Tak stało się również w nowym bielskim klubie muzycznym Miasto. Oprócz nowych, zaprezentowane zostały również utwory starsze, z repertuaru Śmierci Klinicznej i Absurdu.

futsal: Brązowy medal Mistrzostw Polski Futsal Ekstraklasy dla BTS Rekord
img_8600

To była sobota 14 maj 2016 i to był trzeci mecz fazy play-off Mistrzostw Polski Futsal Ekstraklasy, a drugi rozegrany w hali w Cygańskim Lesie. i to był zwycięski mecz, którym ekipa z bielska wywalczyła trzecią pozycję w ligowych zmaganiach. W piątkowej potyczce zawodnicy BTS Rekord przegrali wynikiem 1:2 z ekipą RedDevils Chojnice ( zdobywcą Pucharu Polski w Futsalu ).

Next Page