koncert: Luxtorpeda w klubie Miasto

To był największy koncert, a na pewno najliczniejszy,  jaki dotychczas odbył się w klubie Miasto. Przypomnijmy że klub działa dopiero niecały roku. LUXTORPEDA – to zespół, który zaprezentował się na deskach Miasta.

Perpetum Humanum vol.0

Pierwsze, a lepiej powiedzieć zerowe, spotkanie aktywujące bielskich artystów miało miejsce w RudeBoyu. Idea przyświecająca temu wydarzeniu jest prosta. Zintegrować wszelaką działalność artystyczną, mówić o niej i propagować na zewnątrz. Zerowe spotkanie przyciągnęło około 50-osobową publiczność. Jak na 5dniowy okres wykluwania się pomysłu – wydaje się zadowalająco. Teraz będzie trzeba określić kolejne etapy drogi.

Mało nas ….

W portalu bb365.info ukazał się artykuł dotyczący mojej osoby. Pan Jan Picheta przedstawia jedną z moich pasji – pieczenie chleba, o której rozmawialiśmy kilka dni wcześniej. Przeczytaj cały artykuł  mało nas…

futsal: Turniej Czterech Narodów – Tychy-2017

W dniach od 28 – 31.12.2017 odbywają się w Tychach zawody futsalowe pod nazwą „Turniej Czterech Narodów”. Jest to już cykliczna impreza rozrywana na początku roku. W tej edycji do zawodów przystąpiły Finlandia, Bośnia i Hercegowina, Słowenia i Polska. W dotychczas rozegranych dwóch dniach turniejowych padły następujące wyniki:
Bośnia i Hercegowina – Słowenia  3:6
Polska – Finlandia 2:3

Finlandia – Bośnia – Hercegowina 2:2
Polska – Słowenia 6:6

We wtorek ostatnia seria potyczek, w której zmierzą się Finlandia Słowenia oraz Polska z Bośnią i Hercegowiną.

futbol: Wspólny trening futbolistów spod znaku AMP i NWP

Chyba po raz pierwszy w historii światowej piłki nożnej miało miejsce takie zdarzenie. Na wspólnym treningu spotkały się dwie drużyny futbolowe. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że są to drużyny uprawiające zupełnie przeciwległe gatunki futbolu. Jedna drużyna to AMP Kuloodporni Bielsko-Biała składająca się z zawodników grających o kulach, a druga to Tyniecka NWP Kraków, w której skład wchodzą zawodnicy niewidomi. Dla wyjaśnienia AMP Futbol to określenie piłki nożnej osób po amputacjach, a NWP – to skrót od NIE WIDZĘ PRZESZKÓD ). Najpierw odbył się trening, później sparing drużyn mieszanych. Podczas treningu niektórzy zawodnicy wykazywali się dodatkową odwagą próbując swoich sił z atrybutami dyscypliny dotąd sobie nieznanej i tak zawodnicy AMP zakładali gogle zakrywające oczy, z kolei zawodnicy NWP próbowali pograć używając kul.

koncert: RudeBoy zagrał dla WOŚP

Już tradycyjnie w klubie RudeBoy odbył się koncert harytatywny zasilający fundację WOŚP Jurka Owsiaka

koncert: Panxterka edycja X

W miłej, rodzinnej atmosferze spędziłem sobotni wieczór na jubileuszowej, dziesiątej, edycji Panxterki, którą uświetniły: tripis ( tradycyjnie ), The Mooncheese, Good Lookin’ Out, Prokuratura, Minority i cała rzesza ludzi.

koncert: Ignite w krakowskim Kwadracie

Bardzo udany wyjazd na koncert Ignite ( kalifornijskiej kapeli hc-punk )

koncert: VoiVod we wrocławskim Alibi

Było ich więcej. Kapel występujących we wrocławskim Alibi. Ale mnie interesował tylko VoiVod. Chociaż Barren Womb wywarł na mnie dobre wrażenie.

siatkówka: OrlenLiga ( i kolejka ) BKS ProfiCredit Bielsko-Biała – Giacomini Budowlani Toruń

W pierwszej kolejce OrlenLigi siatkówki kobiet drużyna BKS ProfiCredit podejmowała Giacomini Budowlani Toruń. Niestety bielszczanki źle weszły w sezon przegrywając 1:3

Posted on 2016-10-24, 17:00 By
No comments yet Categories: sport

Next Page