koncert: Letnia Scena Sfery 2016 – VooVoo
img_0437

Ostania odsłona Letniej Sceny Sfery edycji 2016 to występ formacji VooVoo.

koncert: TommySayNo
img_0030

W Pszczynie od kilku lat istnieje tradycja , że na ul. Bankowej organizuje się plenerowy koncert. Tym razem Bankowa Street Live gościł bielską kapelę rap-core’ową Tommy Say No.

siatkówka: FinalSix Ligi Światowej w Krakowie
img_5915

W krakowskiej Tauron Arenie w dniach 13-17 lipca odbył się finał Ligi Światowej w siatkówce. Z sześciu drużyn przystępujących do zawodów po fazie grupowej odpadły Polska i USA. Ostatni dzień to rozgrywki o trzecie miejsce między Francją a Włochami, i finał Brazylia – Serbia. Ten ostatni dzień w reportażu zdjęciowym.

 

Rock Na Bagnie 2016
img_4788

W tym roku nad Biebrzą po raz kolejny zabrzmiały mocne dźwięki. Rock Na Bagnie 2016 stał się historią, ale wspomnienia zostały. Długo by wymieniać zespoły, które zaprezentowały się na scenie w trakcje dwóch dni festiwalowych. Najważniejsze jest to że było bardzo sympatycznie – a jak, to zobaczcie w galerii.

piłka nożna: Polska – Litwa
img_1236

ostatni sprawdzian polskiej reprezentacji piłki nożnej przed EURO2016 we Francji odbył się w Krakowie na stadionie Wisły. Pojedynek zakończył się bezbramkowo.

koncert: Ferment Fest VIII
img_0730

W dniach 3-4 czerwca 2016 odbył się ósmy w historii Ferment Fest – miłe przyjacielskie spotkanie przy muzyce. W trakcie spotkania przygrywały: w piątek – BLIND TO DIFFERENCES, SIX STEPS FORWARD, P.A.R.K. , MORUS, 1125, INKWIZYCJA, PAST, a w sobotę – i , BWS SOFOS, AFTER LAUGHTER, SANTA IRENA, SHAME, SO SLOW, WIEŻE FABRYK, AUSCHWITZ RATS . Z przyczyn innych dojechałem tylko na sobotnie muzykowanie. Wszystkim obecnym dziękuję, i mam nadzieję, że w przyszłym roku również będę mógł uczestniczyć w tym miłym wydarzeniu.

koncert: Redakcja w Klubie Miasto
img_0264

Nowa płyta zespołu Redakcja ujrzała światło dzienne przed kilku tygodniami. W związku z tym muzycy jeżdżąc po kraju prezentują nowe utwory. Tak stało się również w nowym bielskim klubie muzycznym Miasto. Oprócz nowych, zaprezentowane zostały również utwory starsze, z repertuaru Śmierci Klinicznej i Absurdu.

futsal: Brązowy medal Mistrzostw Polski Futsal Ekstraklasy dla BTS Rekord
img_8600

To była sobota 14 maj 2016 i to był trzeci mecz fazy play-off Mistrzostw Polski Futsal Ekstraklasy, a drugi rozegrany w hali w Cygańskim Lesie. i to był zwycięski mecz, którym ekipa z bielska wywalczyła trzecią pozycję w ligowych zmaganiach. W piątkowej potyczce zawodnicy BTS Rekord przegrali wynikiem 1:2 z ekipą RedDevils Chojnice ( zdobywcą Pucharu Polski w Futsalu ).

futsal: finał halowego pucharu polski – Zduńska Wola 1 maj 2016
img_6129

W Zduńskiej Woli w dniach 30 kwietnia – 1 maja 2016 r. odbył się finałowy turniej ‚Final Four’ Pucharu Polski w futsalu. Do rozgrywek przystąpiły drużyny: Gatta Zduńska Wola ( gospodarz), BTS Rekord Bielsko-Biała, RedDevils Chojnice oraz Clearex Chorzów. W półfinałowych rozgrywkach  wyniki przedstawiały się następująco:
Gatta Zduńska Wola – BTS Rekord 2:7
RedDevils Chojnice – Clearex Chorzów 4:4 ( w karnych 3:1 ).

Finałowa para BTS Rekord – RedDevils Chojnice zmierzyły się 1 maja a potyczka zakończyła się, niestety, przegraną bielszczan 1:2.

Diverse Downhill Contest – Żar 2016
img_3754

Na górze Żar odbył się pierwszy i przedostatni zjazd downhillowy w ramach Pucharu Polski w obecnym sezonie.

Next Page